پرش به محتوا
جستجو
Close this search box.
Home » مجله یوتاب گشت » هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

هزینه پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

کی از دغدغه‌های مهم افرادی که قصد سفر با هواپیما را دارند و راهی فرودگاه مهرآباد هستند این است که با ماشین شخصی به فرودگاه بروند یا از تاکسی و حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند؟ آیا هزینه‌ی پارکینگ فرودگاه مهرآباد به‌صرفه است تا با ماشین خود به آنجا بروند و هنگام برگشت نیز با خیال راحت با ماشین شخصی‌شان به منزل برگردند؟ یا اینکه استفاده از تاکسی‌سرویس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟
در این نوشته سعی می‌کنیم اطلاعاتی در مورد قیمت پارکینگ فرودگاه مهرآباد در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به‌راحتی در این مورد تصمیم‌گیری کنید.

 

پارکینگ فرودگاه مهرآباد کجاست؟

فرودگاه مهرآباد که در سال 1317 ساخته شده دارای 6 ترمینال بوده و در غرب تهران قرار گرفته است. اغلب پروازهای داخلی و برخی پروازهای خارجی، مانند پرواز حجاج مکه، از این فرودگاه انجام می‌شوند.
فرودگاه مهرآباد دارای 4 پارکینگ است که از میان آن‌ها پارکینگ‌های 1، 2 و 4 سرپوشیده و مسقف هستند و پارکینگ شماره 3 روباز است. برای رفتن به ترمینال های 1 یا 2 بهتر است از پارکینگ‌های 1 و 2 استفاده کنید و اگر قصد رفتن به ترمینال های 4 و یا 6 را دارید، از پارکینگ‌های 3 و 4 استفاده کنید.
فرودگاه مهرآباد در غرب تهران و در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است. برای رسیدن به پارکینگ‌های 1 و 2 فرودگاه مهرآباد باید بعد از میدان آزادی وارد اتوبان لشگری شوید، سپس کمی به سمت غرب رانندگی کنید و بعد در اتوبان دور زده و کمی به سمت شرق بروید تا تابلوی فرودگاه را ببینید.
برای رفتن به پارکینگ‌های 3 و 4 باید مسیر خود را به سمت شرق تا میدان آزادی ادامه دهید و وارد بلوار معراج شوید. از آنجا در خیابان پرواز به سمت ترمینال 4 و 6 بروید.

ظرفیت پارکینگ فرودگاه مهرآباد چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم این فرودگاه ۴ پارکینگ که هر کدام به یکی از ترمینال های فرودگاه مهرآباد نزدیک هستند؛ در ادامه ظرفیت هر یک از آن‌ها را آورده‌ایم:
• پارکینگ شماره 1، پارکینگی طبقاتی و مسقف در نزدیکی ترمینال‌های 1 و 2 است که دارای 6 طبقه شامل 3 طبقه فوقانی و 3 طبقه‌ی تحتانی است. ظرفیت این پارکینگ برای نگهداری از 2700 خودرو است.
• پارکینگ شماره 2 نیز طبقاتی و سرپوشیده است و در نزدیکی ترمینال‌های 1 و 2 قرار دارد. این پارکینگ دارای 3 طبقه‌ی فوقانی است و برای 520 خودرو ظرفیت دارد.
• پارکینگ شماره 3 در نزدیکی ترمینال‌های 4 و 6 فرودگاه مهرآباد قرار دارد و پارکینگی روباز با ظرفیت 300 دستگاه اتومبیل است.
• پارکینگ مسقف و طبقاتی شماره 4 نیز که دارای 1 طبقه فوقانی و 3 طبقه تحتانی است ظرفیتی به‌اندازه‌ی 1۴00 خودرو دارد.

 

تلفن پارکینگ فرودگاه مهرآباد

برای دستیابی به اطلاعات دقیق‌تر یا مطلع شدن از تخفیف پارکینگ فرودگاه مهرآباد می‌توانید به سایت رسمی فرودگاه مهرآباد مراجعه کنید یا با شماره‌ 61021 تماس بگیرید. شماره تلفن پارکینگ‌ فرودگاه نیز به شرح زیر است:
شماره تلفن پارکینگ طبقاتی ترمینال 1 و 2: 44631378
شماره تلفن پارکینگ ترمینال 4 و 6: 44665546

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *