021-91007009 utabgasht@gmail.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
021-91007009 utabgasht@gmail.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قطر و شرایط پرواز با قطری در دوران کرونا

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی قطر و شرایط پرواز با قطری در دوران کرونا

قطر ایرویز شرایط پرواز با خطوط قطری را برای مسافران اعلام کرده است. از تاریخ 13 آگوست 2020، لازم است که تمام مسافرانی که با پروازهای شرکت قطراِیروِیز از کشورهای ایران، بنگلادش، برزیل، عراق، پاکستان، فیلیپین و سری‌لانکا سفر خود را آغاز می‌کنند، نتیجه منفی آزمایش آرتی‌پی‌سی‌آر RT-PCR کووید 19 خود را ارائه دهند.

 

 • نتیجه آزمایش باید تا 96 ساعت پیش از حرکت پرواز از یکی از آزمایشگاه‌های معتبر صادر شده باشد. فهرست آزمایشگاه‌های تأیید شده کشور ایران به شرح زیر است:

 

2d9e9ea8-0466-4bdc-b55a-a4ef7b9e4ba4.jpg

b9a052eb-4cd2-4ecc-b4d9-06d47f507b70.jpg

fbfa3404-fdef-4c43-b47f-89a3fe7671d4.jpg

26581ef6-e6ec-4215-a6e4-f0c4634500e5.jpg

 

055d8171-ffda-49db-bdeb-27aeb8e2668b.jpg

 

 

 

 

لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید قطر ایرویز در تهران 
نام آزمایشگاهشماره تلفننشانی
آزمایشگاه آرامش22139016سعادت‌آباد، میدان کاج، خیابان نهم، پلاک 2
آزمایشگاه قلهک22600413خیابان شریعتی، خیابان کدویی، پلاک 5
بیمارستان نیکان29121000میدان اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، ورودی اراج، خیابان ٢٢ بهمن
بیمارستان پارس8-82199151بلوار کشاورز، خیابان عبدالله زاده، کوچه رستاک
آزمایشگاه پیوند5-22264144خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، پلاک 174
بیمارستان عرفان22358435سعادت‌آباد، بین بلوار شهرداری و چهارراه سرو، خیابان شهید ریاضی
بیمارستان عرفان نیایش49796000بزرگراه نیایش غربی، بعد از کبیری طامه، خیابان امام حسین، چهارراه بهار، پلاک 17
بیمارستان خاتم‌الانبیاء88884040خيابان وليعصر، بالاتر از بلوار ميرداماد، خيابان رشيد ياسمي
آزمایشگاه کیوان88706555خیابان شهید بهشتی، بعد از سینما آزادی، به طرف خیابان ولیعصر، پلاک ۴۹۸ طبقه همکف
بیمارستان دی88771374خخیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور

 

لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید قطر ایرویز در اصفهان
نام آزمایشگاهشماره تلفننشانی
آزمایشگاه نوبل36246204تقاطع حکیم نظامی
آزمایشگاه یاران32241100خیابان شمس‌آبادی، ساختمان خورشید

 

لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید قطر ایرویز در مشهد
نام آزمایشگاهشماره تلفننشانی
آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشهد38546664سه‌راه جام، منطقه دهم پاسداران، پلاک 134
آزمایشگاه اِجتهادی38427056احمدآباد، خیابان راهنمایی، راهنمایی سوم، پلاک 8
آزمایشگاه پردیس حافظ38699090بلوار وکیل‌آباد، بین وکیل‌آباد 28 و 30، ابتدای خروجی حافظ
آزمایشگاه جهاد دانشگاهی38540000میدان ده دی، خیابان راضی غربی

 

لیست آزمایشگاه‌های مورد تایید قطر ایرویز در شیراز
نام آزمایشگاهشماره تلفننشانی
آزمایشگاه نیلو32304834خیابان هفت‌تیر، ساختمان شیراز نقش
آزمایشگاه راز32334خیابان معدل، مرکز پزشکی راز
آزمایشگاه پیوند32317800خیابان اردیبهشت کوچه دوم

 

فهرست آزمایشگاه‌های تاییدشده در نشانی زیر نیز منتشر شده است:

https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html

شما میتوانید بلیط هواپیما را از وب سایت Tirp.ir تهیه کنید

معافیت‌ها:

آ. کودکان زیر 12 سال، درصورتی‌که با خانواده سفر می‌کنند و خانواده دارای جواب منفی آزمایش هستند، معاف می‌شوند.

ب- نوزادان نیز از الزامات مربوط به آزمایش PCR معاف هستند.

 • کودکان زیر 12 سالی که به‌عنوان UM یا خردسال بدون همراه سفر می‌کنند، مشمول معافیت نمی‌شوند و باید از یک مرکز پزشکی معتبر گواهی تأیید بگیرند.
 • مسافران باید دو رونوشت از نتیجه آزمایش را به همراه داشته باشند، و باید یک فرم تأییدیه را پر کرده و به همراه نتیجه آزمایش RT-PCR شان تحویل دهند. این فرم در نشانی اینترنتی زیر موجود است:

https://www.qatarairways.com/content/dam/documents/QR-content-form-PCR.pdf

 • اگر مسافران نتوانند نتیجه منفی آزمایش و فرم تأییدیه را در ورودی فرودگاه تحویل دهند، اجازه ورود به هواپیما را نخواهند داشت. این مورد هم در مورد رزروهای فعلی و هم جدید صدق می‌کند.
 • هزینه آزمایش بر عهده مسافر است.
 • اگر مسافری بخواهد تا 48 ساعت پس از رسیدن به کشور مقصد، به کشور مبدأ بازگردد، هواپیمایی قطراِیروِیز Qatarairways آزمایش دیگری از او درخواست نمی‌کند، ولی اگر دولت مقصد نهایی الزاماتی دراین‌باره داشته باشد، دوباره آزمایش دادن به‌هرحال برای او اجباری خواهد بود.

خط‌مشی‌های مسافر  سیاست 1059 سفر مطمئن در مورد مسافرانی که بلیت‌هایشان در استوک یا پلِیت قطراِیروِیز (157) برای پروازهای QR و/یا OAL صادر شده‌اند نیز صدق می‌کند:

 • به/از/از طریق هر منقطه‌ای که عملیاتی شمرده شود، مسافری که آزمایش کووید 19 اش مثبت درآمده باشد جز تغییرات ناخواسته به شمار می‌آید.
 • به/از/از طریق هر منقطه‌ای که عملیاتی شناخته شود، مسافری که نخواهد آزمایش کووید 19 RT-PCR بدهد، یا نتواند/نخواهد گزارش آزمایش منفی کووید 19 RT-PCR اش را طبق درخواست قطراِیروِیز یا مقررات دولتی ارائه دهد، جز تغییرات عمدی به شمار می‌آید.
 • برای تبادل/صدور مجدد بلیت باید به‌روزرسانی شود: «INVOL COVID COMM1059 DUE PCR» در ابتدای جعبه تأییدیه و شاخص «I» در ابتدای سازوکار بها. بااین‌حال، گزینه‌های سفر مطمئن «داوطلبانه» (TWCو شرایط مشخص شده در خطوط مشی در مورد مسافرانی که نتوانسته‌اند یا نخواسته‌اند جواب منفی آزمایششان را ارائه دهند، و نیز کسانی که نمی‌پذیرند آزمایش بدهند صدق می‌کند.
 • جواب منفی آزمایش RT-PCR کووید 19 از مسافرانی که با قطرایرویز از مبدأهای ارمنستان، هند، نپال، نیجریه و روسیه سفر می‌کنند نیز هنگامی‌که قطرایرویز خدماتش را از این کشورها دوباره آغاز کند ضرورت پیدا می‌کند، و برای عملیات‌های پرواز اختصاصی/چارتر نیز ارائه آن الزامی است.

مسافرانی که از/به/از طریق هر کشوری سفر می‌کنند، ولی در تاریخ پرواز جواب آزمایش کووید 19 شان مثبت درمی‌آید :

 • مسافری که تصمیم می‌گیرد تا بلیتش را تمدید کند، می‌بایست پس از مثبت شدن جواب آزمایشش حداقل 14 روز تا پرواز بعدی صبر نماید و نیز دوباره آزمایش RT-PCR داده و پاسخ منفی آن را دریافت کند.
 • پیام «SR OTHS YY – PLS VERIFY PCR TEST» باید در PNR و جواب منفی آزمایش RT-PCR در زمان صدور مجدد بلیت به‌روزرسانی شده باشد. به‌منظور حصول اطمینان از رعایت قوانین مربوط به محافظت از داده‌ها، لطفاً اطمینان حاصل کنید که هیچ نتیجه آزمایش و/یا مشکل پزشکی در PNR ذخیره نشده است. بااین‌حال، اسناد ممکن است حداکثر تا 1 سال از زمان صدور آخرین برگه بلیت توسط قطرایرویز نگهداری شوند.
 • مسافران درصورتی‌که از یک پرواز داخلی در کشورهای مشخص شده ترانزیت می‌شوند، و نیز درصورتی‌که با یکی از پروازهای قطرایرویز از کشوری که خود قطرایرویز یا مقررات آن دولت در آن به آزمایش RT-PCR تأکید دارند، مسافرت می‌کنند یا در آن پرواز متصل دارند، لازم است آزمایش RT-PCR را بدهد.
 • مسافرانی که با پروازهای فیدر OAL از کشورهایی که قطرایرویز در آن‌ها هیچ آزمایشگاه معتبری ندارد سفر می‌کنند، باید جواب منفی آزمایش RT-PCR شان را ارائه دهند. این آزمایش را هر آزمایشگاهی در کشور مبدأ می‌تواند روی برگه مخصوص آن آزمایشگاه صادر کند.

مثال:

SCL BB X/GRU QR X/DOH QR OKA

مسافر می‌تواند نتیجه آزمایش خود را از هر آزمایشگاهی در کشور شیلی روی برگه آزمایش مخصوص ارائه دهد

 • برای تبادل/صدور مجدد بلیت باید به‌روزرسانی شود: «INVOL COVID COMM1059 DUE PCR» در ابتدای جعبه تأییدیه و شاخص «I» در ابتدای سازوکار کرایه.
 • گزینه‌های «ناخواسته» و شرایطی که در خطوط مشی مشخص شد برای مسافرانی که در تاریخ پرواز جواب آزمایش کووید 19 شان مثبت است صدق می‌کند

منبع : قطر ایرویز

ارسال پاسخ

آخرین دیدکاها:

  ابر برچسب

  آثار هنری آرامگاه مرد عصر آهن آشنایی با جزیره لنکاوی آشنایی با کشور مالزی اخذ ویزای عمان از غرق شدن کشتی در آب های اندونزی تا گم شدن در معابد کامبوج افغانستان امامزاده سید نصرالدین انجبل باستان شناسی برنامه هایی کاربردی برای دورکاری همزمان با گسترش کرونا بیروت تصاویری خاص در سراسر دنیا که در نتیجه کرونا بوجود آمده اند تماشای شفق قطبی در روسیه تمدید ویزاهای توریستی امارات متحده عربی جاذبه های گردشگری افغانستان جشن هانامی مجازی، لذتی جدید از شکوفه های گیلاس ژاپنی جنگ رستوران تی بیلیسو سن پترزبورگ روزهای رنگارنگ کریسمس از آتن تا ولز روستای دوزخدره، روستایی در میان رشته‌ کوه زاگرس! روستای وارنگه‌ رود زیبایی جادویی معابد شهر کیوتو از نگاه دوربین یک عکاس سفر مجازی برای کسانی که از محیط بیرون از خانه می ترسند شهری زیبا در هلند که به جای خیابان، کانال آب دارد! صدور گواهینامه بین المللی رانندگی فداکاران گمنامی که 12 هفته با حیوانات وحشی در قرنطینه اند قلعه سلاسل شوشتر لبنان لیکیا در ترکیه مراکز خرید مالزی مسجد صاحب الامر یا شاه طهماسب تبریز، بنایی که از ویرانی جان به در برد! مسجد کریستال مالزی ملی موزه موزه های باستان شناسی استانبول هتل Wyndham Grand استانبول هتل ‏Swissotel The Bosphorus استانبول پرواز افغانستان پویش در خانه ماندن؛ وظیفه همه مردم جامعه در مقابل کار درمانی کاخ ابیض، قدیمی‌ترین موزه مردم‌ شناسی ایران کاهش آلودگی هوا در چین و ایتالیا در زمان قرنطینه! کشور کوه آرارات در استانبول ​​​​​کشورهایی با بیش‌ترین ثبت میراث جهانی یونسکو